Polimed Web Sitesi Tasarımı
Polimed Web Sitesi Tasarımı Polimed Web Sitesi Tasarımı
Polimed Web Sitesi Tasarımı
Proje Hakkında
POLİMED İLAÇ  ve TAVUKÇULUK 1995 yılında kurulmuştur. Kuruluş amacı çiftlik hayvanları, kanatlı ve akuakültür sektörlerinde koruyucu hekimlik ve verim artışlarına yönelik hizmet vermek olan POLİMED, doğal ürün portföyüne sahip seçkin bir kuruluştur. Ürünleri arasında çiftlik hayvanları, kanatlı ve akuakültür sektörleri için yem katkı maddeleri, özel üretim premiksleri, enzimler, kanatlı ve büyükbaş hayvanlar için ELISA kitleri, diagnostik test kitleri, laboratuvar ekipmanları yer almaktadır. Misyonu; hayvancılık sektöründe yüksek kaliteli ürünlerini saha çalışmaları ile tanıtarak en üst seviyede müşteri memnuniyeti hedefleyen hizmet sunmaktadır. Polimed İlaç birçok üründe pazar lideridir. 2004 yılından itibaren büyükbaş beslenmesi ile ilgili ürünler ile skalasını genişletmiştir. 

Polimed firması için hazırlanan web sitesi tasarımı da birçok üründeki pazar liderine yakışır tarzda ve en önemlisi müşteri kitlesi tarafından kolaylıkla aranılanı bulabilmelerine öncelik vererek tasarlanmıştır.

İlaç firmaları için yapılan web tasarımları kendine özel birtakım kurallar içermektedir. Bu nedenle web sitesi tasarımı bu kriterlere göre hazırlanmıştır.

Yapılan Çalışmalar
Web sitesi tasarımı Web sitesi yönetim paneli yazılımı web sitesi programlanması
Kullanılan Teknolojiler
Kodlama
aspx
Tasarım
PNG
Siteyi Ziyaret Edin
Yukarı Çıkın