Web Tasarımı
Web Tasarımı

Web Tasarımı

Web Tasarımı konusunda müşterilerimize uzun süreli hizmet vermenin gerekliliğine inanmış bir web tasarım firması olarak faaliyet gösteriyoruz.
 

Müşterilerimizin beklentilerini dikkate alarak, çoğu zamanda önerilerimizle beklentilerini artırarak web tasarım hizmetleri sunmaktayız.
 

Her ölçekteki firma için web tasarım çalışması yapabilmek için gereken grafiker ve web tasarımcı personelini bünyemizde bulundurarak tasarım çalışmaları yapmaktayız.
 

Web tasarımı konsunda ağırlıklı olarak kurumsal web sitesi tasarımları hazırlamaktayız. Aşağıda web tasarımına ilişkin olarak farklı başlıklar altında açıklamaları bulabilirsiniz. Bu başlıklar altında ise web tasarımı konusundaki hassasiyetlerimizi öğrenebilirsiniz. Özellikle sadece adresimiz olsun yeter mantığının yanlış bir mantık olduğunu iyi bir web tasarımının her firmaya katacağı farklı değerler olduğuna inanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
 

Bir web tasarım firması olarak müşterilerimiz için hazırlanan genel web tasarımı özellikleri ise;
 

  1. SEO uyumlu Web Tasarımı ( arama motoru dostu yazılım altyapısı )
  2. Kolay kullanılır bir Yönetim paneli
  3. Yabancı dil destekli bir web sitesi
  4. Geliştirmeye açık web yazılım altyapısı
  5. Sosyal medya etkileşimli web tasarımı
  6. Özel ihtiyaca yönelik projeler

İhtiyacınız olan web tasarımına ulaşmak için 0 216 355 75 37 nolu telefonumuz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.
 

Web Tasarımı

 

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları konusunda beklenti her zaman en iyinin en ucuza alınması olmaktadır. Ancak herkesin tecrübe ettiği gibi en iyi hiçbir zaman en ucuz olmamaktadır. En basit anlatımla en iyi web tasarımı için iyi grafik tasarımcı, iyi web programcısı ve iyi bir ekip ile mümkündür. Web tasarım hizmeti emek yoğun bir çalışma olması sebebiylede yapımında kullanılan emek direk web tasarım fiyatını belirlemektedir.

 

Web Tasarım fiyatları başka bir açıdan bakıldığında konusunda tecrübeli bir web tasarım ekibi ile yeni mezun konusunda tecrübe eksiği bulunan bir web tasarım ekibinin ortaya çıkaracağı web sitesi tasarımı aynı olmayacaktır. Bu iki web tasarımı aynı olmadığı gibi web tasarım fiyatı da aynı olmayacaktır.
 

Bir web tasarım firması olarak TTR Bilişim Hizmetleri web tasarım fiyatlarını belirlerken öncelikle o iş için harcanacak mesaiyi belirlemektedir. Haracanacak emek maliyeti esas alınarak web tasarım fiyatları oluşturulmakta ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Ancak web tasarım fiyatları odaklı araştırma yapıldığında öncelikli olarak çok ucuz fiyata hatta iyi bir hosting fiyatının bile altında fiyatlara web tasarımı fiyatı teklif eden web tasarım firmaları bulunabilir. Söylediğimiz gibi iyi bir hosting fiyatının bile altında herseyi !!! kapsayan bir web tasarımının ne kadar beklentileri karşılayacağı ise tartışmalı bir konudur.
 

Web tasarım fiyatları konusunda, öncelikle hazırlanacak web tasarım projesinin gereksinimleri, fonsiyonları, ziyaretçi profili gibi kriterlere göre göre altyapı tesbit edilmektedir. Web tasarımında kullanılacak bu gereksinimlerde göre de web tasarım fiyatı ortaya çıkmaktadır.
 

Ancak ucuz web tasarımı için ise joomla, wordpress yada hazır tasarım yada kodlama altyapısı kullanılan tarzda siteler tercih edilebilmektedir. Web tasarımı bilindiği üzere sadece tasarım ve kodlama aşaması bittiğinde bitmiş olmamaktadır. Web Tasarımı günümüzde ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli güncellenebilir bir alt yapıya da sahip olmalıdır.

 

Web Tasarım Fiyatları

 

Web Tasarım ve kodlama

 

Web tasarımı konusunda web tasarım firması olarak tüm grafik ve tasarım çalışmalarındaki esas prensibimiz, sürekliliktir. Bu nedenle web tasarımı kodlama çalışmaları için .net ( .aspx ) alt yapısını kullanarak tamamlamaktayız.PHP, wordpress gibi kodlama altyapılarına ise destek vermemekteyiz.
 

Müşteri beklentileri doğrultusunda yapılan tasarım ve kodlama çalışmasının her aşamasında müşteriye test adresi üzerinden sunum yapmakta ve alınan tasarım ve yazılım onayı ile web tasarımı geliştirme çalışmalarını tamamlamaktayız.
 

Web tasarım ajansı olarak müşterilerimiz için oluşturulan web tasarımı, güvenilir kod altyapısı her firmaya özel, web gafik ve kodlama çalışmaları ile firmaları en iyi yansıtacak şekilde tasarlanmaktadır.Gerek SEO olarak tabir edilen arama motoru dostu kodlama altyapısı gerekse modern tasarımları ile firmanızı en iyi şekilde yansıtmanız için hizmetnizdeyiz.
 

 

Responsive Web Tasarımı

 

Web tasarımları bilindiği üzere artık birçok farklı cihazda kullanılmaktadır. Bu cihazlara örnek olarak tablet, telefon, laptop vs sayılabilir. Tüm bu cihazların özellikleri ve ekran çözünürlükleri farklıdır. Tüm tarayıcılarda sorunsuz görüntülenme imkanı tanıyan özelliğe ise Responsive tasarım adı verilmektedir. Responsive web Tasarımı görüntülenmekte olduğu ekranı algılayarak o ekranda en iyi görüntüyü ekrana sunmaktadır. Ziyaretçiler açısından büyük kolaylık sağlayan ve web tasarımını düzgün görüntülemelerini sağlayan bu çalışma ise etraflıca bir çalışma ile mümkün olabilmektedir. web tasarımı css kodları ve farklı bileşenleri konusunda uzman bir personel tarafından tüm tarayıcı ve ekranlardaki görüntü kontrolü yapılmalıdır.

 

Web Tasarım İstanbul

 

İsatnbul'da bulunan bir web tasarım ajansı olarak web Tasarımı konusunda kodlama ve grafik tasarım hizmetlerini kendi grafiker ve yazılımcı kadrosuyla yapmaktayız. Web Tasarım ve programlanın kendi personelimiz tarafından yapılıyor olması firmamıza, ihtişyacınız olan tüm web tabanlı tasarım çalışmalarında istediğiniz kalitede ve özelliklerde hizmet almanıza olanak sağlamaktadır.
 

Web tasarım konusunda istanbulda bulunan web tasarım firmaları arasında, güçlü referanslara sahip, müşterileri ile uzun süreli bir çözüm ortaklığı sağlamamız nedeniyle öne çıkmaktayız.
 

İstanbul kadıköyde bulunan web tasarım şirketimiz, istanbuldaki tüm ilçeler ve ülkemizin birçok şehrine web tasarım konusunda çözümler sağlamaktadır. Taslak web tasarımlarının ( web tasarım örnekleri ) özel bir test adresş üzerinden sunularak talep ve istekler doğrultusunda web tasarımı şekillenmektedir.
 

 SEO Uyumlu Web Tasarımı

Arama Motoru Uyumlu Web Sitesi Tasarımı olarakta adlandırılan SEO uyumlu web tasarımı firmaların haklı olarak bir web tasarımından en büyük beklentisidir.Bir web tasarımı arama motorlarında organik arama sonuçları içinde görüntüleniyorsa vardır, görüntülenmiyorsa yoktur. Firmalara çok büyük katkısı olan arama motoru dostu web tasarımı, firmaya ihtiyaç duyan yeni müşterilerin ulaşmasını sağlamaktadır.

 

Bu kadar önemli bir noktada hazırladığımız tüm web tasarımlarında SEO dostu bir altyapı kullanmaktayız. Google yönergelerine uyumlu kuralları uygularak arama motoru dostu web tasarımları oluşturmaktayız. Black Hat seo olarak anılan ve bir anlamda çeşitli hileler barındıran yöntemler ise asla tercih edilmemektedir.
 

Organik arama sonuçları arasında kalıcı optimizasyon sonuçları sağlamak SEO konusunda başarı kriterimizdir.
 

Google arama motoru ve DMOZ kayıtları da hazırlanan tüm web tasarımları için yapılmaktadır.

Google arama motorunda web tasarımı araması sonuçlarında ise listelenen sayfada bu site açılmaktadır..
 

 

Yukarı Çıkın