Yazılım Çözümleri
Yazılım Çözümleri
TTR Bilişim Hizmetleri Özel yazılım çözümleri ile firmanızın ihtiyacı olan özel yazılım projelerine çözüm sağlanmaktadır.

Hazır paket programların çözüm sunamadığı özel ihtiyaçların karşılanması yada ihtiyacın tamamen tek bir yazılım ile karşılanması gereken özel durumlarda sizi anlayarak sizin için en uygun altyapı ve yazılım hizmeti hazırlanmaktadır.

Web tabanlı olarak hazırlamakta olduğumuz özel yazılım projeleri tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir. Bu yazılımlar intranet, extranet uygulaması olabilmektedir. Portal yazılımı da bu kapsamda değerlendirilmektedir.

Özel yazılım projelerinde kullanım kolaylığı ve özellikle güvenlik ön planda tutulan kriterlerimiz arasındadır. Müşterilerimiz ile yazılım projesine başlamadan önce gizlilik sözleşmesi imzalanarak projenin firmaya özel kalması sağlanmaktadır.

Hazırlamış olduğumuz yazılımlar gereken farklı platformlar ile entegre çalışacak altyapısı sayesinde kullanmakta olduğunuz farklı sistemler ile de entegre çalışarak sizlere işlerinizde daha fazla kolaylık sağlamaktadır.


Yukarı Çıkın