Seo Hizmeti | Arama Motoru Optimizasyonu
Seo Hizmeti  |  Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu

( SEO Hizmeti )


Arama motoru optimizasyonu, web sitesinin arama motoru tarafından kolayca indexlenmesi yani kolayca okunarak istenen kelimelerde üst sıralarda listelenmesinin sağlanmasıdır. SEO hizmeti ise arama motoru optimşzasyonunun ingilizce anlamının baş harflerinden oluşmaktadır. SEO yada arama motoru optimizasyonu denince en çok kullanılan google arama motoru için yapılan web tasarımı optimizasyonu anlaşılmaktadır. 

Optimizasyon için site içi ve site dışında yapılması gereken farklı çalışmalar bulunmaktadır. Ayrıca seo hizmeti için yazılım alt yapısında meta tag dediğimiz tanımlama etiketlerininde doğru şekilde düzenlenmesi ve en çok önemsenen özgün içerikleri kapmasıda önemli çalışma maddeleridir. Özgün içeriklerde çok fazla anahtar kelime kullanımı ile optimizasyon yapılabileceğini düşünmek google arama motorunu ciddiye almamak anlamına gelir. Site içeriklerinde çok fazla anahtar kelime tekrarı faydadan çok zarar getirip sitenin arama sonuçlarında engellenmesine sebep olabilir.

Arama Motoru Optimizasyonu Hizmetimiz sadece web sitesi TTR Bilişim Hizmetleri tarafından hazırlanan müşterilerimiz içindir.

Firmamız arama motoru optimizasyonu hizmetini sadece arama motorunda ilk sayfalarda listelenmek olarak kabul etmemektedir. Bu işin tüm kurallarını ciddiye alarak yapılması gerekitğini düşündüğümüzden sadece arama motoru tarafından kolay okunacak değil aynı zamanda en önemli kitle olan ziyaretçilerimize de istediğimiz görüntü ile ulaşacağımız şekilde optimizasyon hizmeti vermekteyiz.

Birçok insan sadece arama motoru optimizasyonu ile hedeflenen arama motorunda ilk sayfada listelenmek uğruna siteye anlaşılmayacak içerik, anlaşılmayacak kadar çok tekrar eden kelime,renk vb uygulama yapar. Ancak arama motoru kullanıcıları ilk sayfada sizin sitenize ulaşmış olsa dahi bu sayfa içeriğini anlayıp sizinle çalışma arzusunda olacaklarmı ? Bu nedenle ziyaretçiler için kolay anlaşılır, arama motoru uyumlu olacak şekilde tasarım ve yazılım hazırlayarak amacına tam hizmet eden arama motoru optimizasyonu çalışması yapmaktayız.

SEO Hizmeti ile web sitenizin ek bir reklam bütçesi vermeden yeni müşterilere ulaşması mümkündür. Bu konuda tamamen google arama motoru yönergelerine uyumlu arama motoru optimizasyonu yapmaktayız. Web tasarımınız için SEO Hizmeti almak yada mevcut web sitenizin arama motoru uyumlu hale gelmesini istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Arama motoru optimizasyonu hizmeti verdiğimiz firmalar:

Mesa Teknik :             Kelime :süzgeç     

Ar Kağıt                        Kelime :  Kağıt Havlu

Çayırova Boru             Kelime  : Boru

REZKAR Rezistans   Kelime: Rezistans

MTHS Hizmeti             Kelime: MTHS

TTR Bilişim                  Kelime : Katalog Tasarımı

Daha fazla SEO örneği yada arama motoru optimizasyonu referansımız için satış temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

 
Yukarı Çıkın