HABERLER
Web Tasarımı Yaptıran Tüm Müşterilerimize Taahhütlerimiz
10 Mart 2015
Web Tasarımı Yaptıran Tüm Müşterilerimize Taahhütlerimiz
TTR Bilişim Hizmetleri olarak web tasarımı yada katalog tasarımı hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimize aşağıda bulunan maddeleri bir hizmet taahhüdü olarak sunmaktayız. Web Sitesi tasarımı ve yazılımı konusunda ilkeli çalışma prensiplerini benimsemiş olmanın sorumluluğu ile tasarım çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bazı konularda müşteri talebi ile gerçekleşen aşağıdaki konular tüm müşterilerimize hiçbir talepleri olmadan standart olarak sunulmaktadır.
 
·        TTR Tarafından yapılan tüm tasarım ve yazılım projeleri firmaya özeldir, talep edilmesi halinde tasarım  yada yazılım çalışmalarına başlamadan önce gizlilik anlaşması yapılarak projenin gizli kalması sağlanmaktadır, 
·        TTR tüm personeli ile de gizlilik anlaşması yaparak tüm web sitesi tasarım ve yazılım projelerin gizli kalabilmesine olanak sağlamaktadır. 
·        TTR müşteri mail ve web datalarına ( Mail şifresi, mail içeriği )  erişimin gizliliğine inanmaktadır bu nedenle hiçbir TTR Personeli müşteriye özel hiçbir dataya erişim yapamaz. Tüm altyapısını bu şekilde dizayn etmiştir. 
·        TTR tüm müşterilerine web sitesi tasarımı ve yazılımı konusunda en teknolojik çalışmaları sunar ancak müşteri beklentisi ve kabulü doğrultusunda hizmetlerini sunar 
·        TTR hiçbir müşteri datasını kendi veya başka müşterisi için kullanmaz. 
·        TTR e-mail güvenliği konusunda altyapısında her türlü teknik önlemi almaktadır. 
·        TTR sözleşme ile taahhüt etmiş olduğu tüm hizmetleri eksiksiz mücbir sebep harici tam vaktinde hazırlamayı taahhüt eder.
·        TTR tarafından oluşturulan her türlü eserin FSEK kapsamında takibi konusunda  ve müşterisinin mağdur olması durumunda gereken yönlendirmeleri yapar. 
·        TTR web tasarım fiyatları konusunda eşit işe eşit ücret politikası ile tüm müşterilerine yaklaşmayı taahhüt eder. 
·        TTR asla müşterinin ölçeği, yapılacak web projesinin nevine göre fırsatçı bir fiyat politikası izlemez. 
·        TTR hazırlayacağı, hazırladığı tüm projelerin sürdürülebilir olmasına gayret eder ve hazırlamış olduğu yazılımlar web tabanlı ve uzun süre kullanılabilir olur. 
·        TTR hazırlamış olduğu kodlara kendi erişimi dışında müşteri tarafından erişim olmadıkça hazırlanan sitenin ilk haliyle çalışır halde kalacağını taahhüt eder 
·        TTR mail şifresi, FTP şifresi vb tüm önemli şifreleri müşterinin yazılı talebi dışında kimseyle paylaşmamayı taahhüt eder. 
·        TTR tüm müşterilerine firma ölçeğine bakmaksızın elinden gelen en üst seviye hizmet kalitesinde hizmet etmeyi taahhüt eder. 
·        TTR teknolojideki en son yenilikleri takip etmeyi ve bunu güncel projelerine uygulamayı taahhüt eder. 
 
Yukarı Çıkın