Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Toplu Mail Gönderimi
Maillerinizi, Kime, Ne Zaman Göndereceğinizin Kontrolü Tamamen Sizde

Toplu Mail Gönderimi

E-mail yani elektronik posta internetin ilk kurulduğu zamandan beri internet tabanlı iletişimin vazgeçilmez iletişim kanalını oluşturmaktadır. Bu iletişim kanalını doğru şekilde kullanarak firmanızın müşterilerileri ile güçlü bir iletişim ağı oluşturabilirsiniz. Bu konuda tek tek mail gönderimi yapmaktan farklı olarak toplu mail gönderimi yaparken spam ( yığın mesaj ) olarak algılanmamanız ve bu konuda gereken tedbirleri almanız gerekmektedir.

Kobiler sıklıkla toplu mail gönderimi hizmetini, fiyat listesi gönderimi, özel günlerde ( bayram tebriği vb…) kutlama amaçlı ve tanıtım amaçlı kullanmaktadır. Kurumsal mail adresinin toplu mail gönderimi yaparken kurumsal mail adresi üzerinden toplu mail gönderimi yapmamalıdır. Olası black liste takılma ( kara listeye alınma ) sorunları ötesinde mail sağlayıcı firmalar tarafından da kurumsal mail adresi üzerinden toplu mail gönderimi genellikle yasaklanmaktadır.

Toplu mail gönderimini kurumsal mail adresi kullanarak gönderirken yapılan en büyük ve bizce telafisi olmayan hata, tüm adreslerin bilgi yada kime kısmına eklenerek mail gönderimi yapılmasıdır. Bu durumda tedarikçi ve müşteri listesinin tüm mail listesinde bulunan herkese açık edilmesi anlamına gelir. Bu ticari bir işletme için hayati öneme sahip bir bilgidir. İşte Gönderi ile Toplu Mail Gönderimi yapılması durumunda tüm mail adreslerine iletiler sadece kendilerine iletildiğini görecekleri şekilde iletilmektedir. Kesinlikle tüm mail listeniz karşı tarafa bildirilmeyecektir.

İşte Gönderi olarak toplu mail gönderimi yaparken bu konulara gereken hassasiyeti göstererek,gereken tedbirleri alarak müşterilerinizle sorunsuz bir iletişim ağı oluşturabileceğiniz bir altyapı sunmaktayız. İşte Gönderi altyapısı ile toplu mail gönderimi yaparken tüm gönderilerinizi raporlayabilirsiniz. Kaç kişi mailinizi açtı, kaç kişi okudu, kaç kişi listeden ayrılmak istedi tüm detayları İşte Gönderi yönetim paneliniz üzerinden dinamik olarak takip edebilirsiniz.

Özel Günler yapacağınız toplu mail gönderileri ise önceden planlayabilir ve belirlediğiniz gün ve saatte toplu olarak gönderilmiş e-postalarınızın alıcılara dağıtılmasını sağlayabilirsiniz.

Toplu Mail göndererek web sitenizin yada ürünlerinizin de tanıtımını yapabilmeniz mümkündür. Ancak bu konuda hazır e-mail listelerine gönderim, rastgele adreslere yada toplanmış mail adreslerine gönderim illegal bir yöntemdir ve İşte Gönderi üzerinden bu tip işlemlerin yapılması yasaktır.
 

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1