Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Hakkımızda
İlgi çekici dijital deneyimler tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

TTR Web Sitesi Tasarım Şirketi

TTR Bilişim Hizmetleri 2000 yılından günümüze ülke çapında büyük ve küçük olarak sınıflandırılabilecek birçok firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermiş ve vermeye devam eden bir web tasarım firmasıdır. Web Tasarım örneklerine referans olarak sektörünün çok büyüğü olan birçok uzun yıllar firmaya hizmet vermiş olmanın verdiği güvenle diğer müşterilerine de hizmet sunmaktadır.

ISO 27001 bilgi güvenliği sertifikasına sahip bir web tasarım firması olarak müşterilerine özgün yazılım ve tasarım çözümleri sunmaktadır.

TTR Bilişim hizmetleri, web tasarımı, katalog tasarımı, tanıtım filmi, kurumsal kimlik tasarımı gibi hizmetler üretmektedir. Birçok firmanın çok üst seviye kalite çizgisine sahip ürün yada hizmetlerinin sadece kendini ifade edememesinden kaynaklı olarak pazarda hak ettiği talebi bulamadığının bilinciyle firmaların tanıtımlarının eksiksiz olması için gereken çalışmaları yapmaktadır. Bunun için özellikle kobi olarak ifade edilen küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyacı olan web sitesi tasarımı, katalog tasarımı, kurumsal kimlik çalışması gibi temel tanıtım çalışmaları yapmaktadır.

TTR Bilişim hizmetleri bir web tasarım firmasından farklı olarak, birçok tanıtım hizmetini kendi bünyesinde hazırlıyor olmasından dolayı firmalara komple çözümler sunmaktadır. Bünyesinde vermiş olduğu tüm tasarım ve programlama işleri için free lance iş yapmama prensibini korumaktadır.

Tüm tasarım çalışmalarının özgün ve firmaya özel olması yapılan tüm tasarımların kalite çizgisini yükseltmektedir. Müşterilerine ucuz değil ekonomik hizmet sağlamanın daha doğru olduğuna inanan web tasarım firmamız, müşterileri için üretmiş olduğu tüm hizmetlerin uzun vadeli ve etkili olmasına dikkat ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Web tasarımı, katalog tasarımı ve diğer hizmetler konusunda ne istediğini bilen ve kaliteyi tercih eden firmaların beklentilerinin üzerinde hizmet kalitesi sunabilen firmamız, her ölçekte her amaca uygun web tabanlı yazılımlar geliştirebilmektedir. Müşterilerine sağlamış olduğu tüm hizmetlerine bakım ve geliştirme desteği sağlamaktadır.

Web tasarımı konusunda güncel trendleri takip ederek, müşterilerine görsel ve fonksiyonel web tasarımları hazırlamaktadır. Web Tasarımı konusunda özel fonksiyonlara sahip projeler ve özellikle kurumsal web tasarımları konusunda müşteri beklentilerinin üzerinde kaliteye sahip çalışmalar yapmaktadır.

Bir web tasarım firması olarak TTR Bilişim birçok müşterisine önemli olanın web sitesi fiyatları değil web sitesinin firmayı yansıtması ve firmaya fayda sağlaması olduğunuda anlatmıştır.

Özellikle yazılım projeleri sürekli bakım ve geliştirme ihtiyacına ihtiyaç duymaktadır bu nedenle ilk günkü haline çalışabilir olması amacıyla tüm yazılımlarımıza bakım desteği sağlamaktadır.

TTR Bilişim Hizmetleri olarak 2013 yılından bu yana MTHS Hizmeti konusunda da Bakanlık tarafından MTHS Faaliyetine izin verilen bir kuruluştur. MTHS Hizmeti, denetime tabi sermaye şirketleri için kanuni zorunluluk olan bir yazılımdır. MTHS Yazılımı kapsamında e-arşiv, e-imzalı döküman yükleme, e-imza oluşturma, e-imza doğrulama gibi ilei derece programlama bilgisi gerektiren programlama özellikleri bulunmaktadır.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1