Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Yazılım Hizmetleri
Firmanızının İhtiyaçlarına Özel Yenilikçi Yazılım Projeleri

Yazılım Hizmetleri

TTR Bilişim Hizmetleri olarak firmaların ihtiyaç duyduğu web tabanlı intra/ Extra NET, CRM yazılımı, portal tasarım ve yazılımı gibi tamamen firmaya özel olarak geliştirilecek yazılım çözümleri konusunda oldukça beğenilen çalışmalar yapmaktayız.

Birçok firmanın iş akış süreçlerinde ihtiyaç duyduğu ancak hazır bir çözümün tam olarak ihtiyacı karşılamadığı durumlarda yaptığımız analiz sonrası hazırlanan yazılımlarımız bir çok firmanın iş akışını rahatlatmış ve akışların daha verimli hale gelmesinde büyük pay sahibi olmuştur.

Firmanızda kullanabileceğiniz ve farklı cihaz / Platformlarla da entegre çalışabilecek programlar hakkında satış danışmanlarımıza ulaşarak çözüm konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

Firma iş akışınızı daha verimli hale getirmek amaçlı ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yazılım projelerinde sizlere destek vermekteyiz. Farklı platformlarda çalışan yazılımlar arası güvenli entegrasyonların sağlanması ve veya yeni yazılımların geliştirilmesi gibi tüm projelerde uzun süreli ve kalıcı çözümlerle yazılım ekimiz hizmetinizdedir.

Özellikle yazılımların güncel teknolojiye adaptasyonu ve sağlıklı çalışabilirliğinin korunması gibi ihtiyaçlarınız içinde bize ulaşabilirsiniz. 

Bunun dışında geliştirmek istediğiniz her türlü özel yazılım projesi için gizlilik hassasiyetinin ve gerekliliklerinin bilinci ile sizlere yazılım çözümü sunmaktayız. Özellikle yeni fikilrerin ekrana yansıması aşamasında fikrin tüm özelliklerini yazılıma yansıtmak, yazılımcının yapabildiği değil fikir sahibinin istediği özellilerin olduğu yazılım projeleri genellikle başarılı olan yazılım projelerdir.Bu nedenle olası her türlü yazılım projesi ve yazılım proje danışmanlığı ihtiyaçlarında bize ulaşabilirsiniz. 

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1