Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Web Tasarım Prensiplerimiz

Web Tasarım Prensiplerimiz

Web Tasarım konusunda faaliyet gösteren TTR Bilişim Hizmetleri 15 yılı aşkın süredir ülke çapında büyük ve küçük olarak sınıflandırılabilecek birçok firmaya çözüm ortağı olarak hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir. Referans olarak sektörünün çok büyüğü olan birçok uzun yıllar firmaya hizmet vermiş olmanın verdiği güvenle diğer müşterilerine de hizmet sunmaktadır.

ISO 27001 bilgi güvenliği sertifikasına sahip bir bilişim firması olarak müşterilerine özgün yazılım ve tasarım çözümleri sunmaktadır.

TTR Bilişim hizmetleri, web tasarımı, katalog tasarımı, tanıtım filmi, kurumsal kimlik tasarımı gibi hizmetler üretmektedir. Birçok firmanın çok üst seviye kalite çizgisine sahip ürün yada hizmetlerinin sadece kendini ifade edememesinden kaynaklı olarak hak ettiği talebi bulamadığının bilinciyle firmaların tanıtımlarının eksiksiz olması için gereken çalışmaları yapmaktadır.

Web tasarımı ve katalog tasarımı konusunda firma talepleri doğrultusunda hareket ederek firma beklentilerini karşılayacak tasarımlar oluşturmak başlıca amacımızdır. Web Tasarımı yada katalog tasarımı oluşturulurken firma taleplerinin güncel yada yeterli olmaması durumunda ise firma olarak çeşitli önerilerde bulunarak firmaya daha modern ve daha etkili tasarımlar tavsiye edilmektedir. Ancak tasarım hazırlama noktasındaki nihayi karar her zaman müşterilerimize ait olmaktadır.

Web Tasarımı yada katalog tasarımı yaparken genellikle müşteri kendi beğenisini yansıtacak tasarımlar seçmektedir. Bu tasarım seçimi bazen güncel olmayan tasarımlar şeklinde gerçekleşebilmektedir. Bu nedenle web tasarımı konusunda öneri ve yönlendirme yapmakla beraber nihayi onay müşterimizin olduğu için onun istekleri doğrultusunda tasarımı şekillendirmekteyiz.

Web Tasarım firması olarak, web tasarımı fiyatları ve katalog tasarımı ve baskı fiyatlarında mümkün olduğunca uygun bir fiyat politikası uygulamaktayız.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1