Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Online Tahsilat Sistemi
Müşterilerinizeveya Bayilerinize Güvenli Altyapı ile Online Tahsilat

Online Tahsilat Sistemi

Ticari hayatınızı kolaylaştıracak Online Tahsilat yazılımı kolay kullanımı ve özellikle kolay yönetimi ile öne çıkmaktadır. NettePOS Uzak mesafedeki tahsilat çözümlerinde çok etkin ve raporlanabilir online tahsilat sistemidir. Yerinizden kalkmadan ek bir işlem yapmadan isterseniz bir mail atarak tahsilatlarınızı online olarak yapmanıza olanak tanır.Çoğu zaman karıştırılıyor olsa da E-Ticaret Sitesi ile online tahsilat arasında büyük farklılıklar vardır. E-tcaret sistesinde sadece seçilen ürün / hizmet için belirlenmiş bedelin tahsilatı yapılırken tahsilat sistemi üzerinde istenen bedeli kullanıcı yazarak yada seçerek ödeyebilmektedir. 

Müşterilerinizden veya bayilerinizden mail order formu ile uğraşmadan güvenli altyapı ile online tahsilat yapabilirsiniz. Pos cihazı göndermek her zaman mümkün olmaz, bu nedenle aynı anda birçok farklı tahsilatı online olarak yapabilirsiniz.

Muhasebe programınız ile yapılabilecek ( opsiyonel ) bir entegrasyon ile müşterilerinize cari hesap dökümlerini sunabilirsiniz. Yönetim paneli üzerinden e-mail ile bakiye belirleyerek tahsilat yapma imkanına sahip olursunuz.

Online tahsilat yazılımı 3D secure altyapısı ile güvenli bir altyapıda hazırlanmıştır.

Ayrıca Online Tahsilat yazılımı için kişinin bilgisayar başında olma zorunluluğuda yoktur, tüm cihazlarda sorunsuz kullanım sunan Online Tahsilat Sistemi ile cep telefonu kullarak kolayca ödeme yapılmaktadır.

5 küçük adımdan oluşan aşama sonrası Tahsilat yazılımı olan NettePOS ile online tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz.

1. Tahsilat yazılımı için gereken sözleşme imzalanır.

2. Çalışacağınız bankaadan sanal pos bilgileri temin edilir.

3. Bankadan gelen bilgilere göre sanal pos entegrasyonu yapılır.

4. SSL sertifikası, yayın adresi vb hazırlanıp bankadan onay alınır.

5. Gereken Eğitim & kullanım dökümanı iletilir. Tahsilat sisteminiz kullanıma hazırdır.

Online tahsilat sistemi ile bayilerinizden, alt bayilerinizden kolaylıkla tahsilat yapabilmektesiniz, bu nedenle online tahsilat sistemi bayi tahsilat sistemi olarakta anılmaktadır. Anlaşmalı bankaların durumuna göre ödemeyi taksitle yapma imkanıda sunarak tahsilat konusunda tüm müşterilere kolaylık sunmaktasınız. Zamanla çekle ödemenin yerini alacağını düşündüğümüz online tahsilat sistemini kullanmaya başlamak için bize ulaşabilirsiniz.

Online tahsilat yazılımı kullanmaya başlarken tahsilat.xxx.com şeklinde bir alt alan adı tanımlamanız sonrası sistem dosyaları bu alana yüklenerek kullanımına hazır hale getirilir. Online tahsliat için tanımlanan bu alt alan adına web sitesi üzerinden erişim sağlanacağı gibi dilerseniz web sitesi üzerinden bağlantı vermeden de online tahsilat yazılımını kullanabilirsiniz. 

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1