Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı
% 100 güvenilir ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sitesi ile online satışa başlayın

E-Ticaret Sitesi Tasarımı 

E-ticaret sitesi kurumsal web tasarımı ile aynı hizmet gibi görünüyor olsada tabi olduğu krtierler ve özellikle SSL ve benzeri yükümlülükler nedeni ile kurumsal web tasarımından ayrı bir hizmettir.

Kredi kartı kullanımının artmasından kaynaklı olarak günümüzde hızla bir büyüme trendinde olan e-ticaret siteleri her geçen gün pazar payını artırmaktadır.
 
% 100 güvenilir ve kullanıcı dostu bir e-ticaret sitesi ile sizde başarılı bir e-ticaret işletme sahibi olabilirsiniz,
 
Tamamen size özel yazılmış bir e-ticaret sitesi ile satış yapmaya çalışmaz , satış yaparsınız.

Sattığınız ürünleri XML bağlantıları ile farklı sitelerde satılmasına imkan verebilirsiniz.

Farklı sitelerde satılan ürünleride XML bağlantısı ile kendi sitenizde kolayca satabilirsiniz.
 
Özellikle fiyat güncellemeleri,stok durumu vs konularda ek personel istihdamı için bir bütçe ayırmamanız için muhasebe programınız ile entegre çalışacak bir e-ticaret sitesini sizlere de öneriyoruz.


 
E-ticaret sitenizde yapılacak muhasebe programı entegrasyonu ile yapılan satışlar online olarak muhasebe programınıza işlenecek,stok miktarınız otomatik olarak güncellenecektir.Böylelikle e-ticaret siteniz sizin ek bir çaba sarf etmenize gerek duymadan çalışacaktır.
 
Bu konuda bir talebiniz olması durumunda firmamız satış birimi ile irtibata geçebilirsiniz.Yapılacak analizler sonucu en uygun bütçeler ile sizlere de e-ticaret çözümü sunarak işinize katkı sağlamaktan memnuniyet duyacağız. 

Web Sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız İhtiyacınız olan satış sitesinin boyutu nasıl olursa olsun sizler için bir web sitesi çözümü sunabilecek alt yapımızla size bir telefon kadar yakınız.

E - ticaret sitesi nasıl olmalı ? 

E - Ticaret sitesi nasıl olmaı ? sorunun yanıtı herkes için farklı olabilecek olsa da bizce bu sorunun yanıtı tektir. E-Ticaret Sitesi beklenen satışları güvenilir şekilde yapabilen özelliklerde olmalıdır. E-Ticaret sitesi rengi tasarımı önemlidir ancak en önemli kriter sitenin hedef kitlenin bilgisayar kullanma seviyesi göz önünde bulundurularak yapılmış olması yani kullanımı kolay kullanıcı dostu bir yapıda olan, ve güvenli şekilde alışveriş yapılabilen bir yapıda olmalıdır.  

 

E-Ticaret Sitesi Özellikleri

E-Ticaret sitesi özellikleri bir liste halinde sunulup onlarca hatta yüzlerce madde listelenebilir ancak esas olan siteyi ziyaret eden potansiyel e-ticaret müşterilerine aradıkları ürün / hizmeti en ince ayrıntısına kadar anlatan ve satın almaya sevk edecek özelliklerdir. Kalabalık yapmak için tekrarlanan e-ticaret sitesi özellikleri yada bir e-ticaret sitesinde olmazsa olmaz özelliklerin bile özellik olarak listelendiği durumlar aslında sadece göz boyama için yapılmış pazarlama taktikleridir. 

E-ticaret sitesinde mevcut olanın dışında da olası ihtiyaç halinde ek maddelerin ek geliştirmelerin yapılıp yapılamayacağıda olmazs aolmaz bir özelliktir. 

E-Ticaret sitesi Örnekleri

E-ticaret Sitesi Örenkleri olarak sunulan sitelerin tasarımlarına mı bakılmalı yoksa bu sitelerin ziyaret / satış oranlarına mı bakılmalı ? Eğer konu e-ticaret sitesi ise önemli olan sitenin yaptığı cirodur. Sadece göze hoş gelen e-ticaret sitesi eğer beklenen ürün satışlarını yapılan tanıtım kampanyalarına rağmen yapamıyorsa o e-ticaret sitesi başarısızdır. Bu nedenle e-ticaret siteis örneklerini bu açıdan değerlendirmenizi tavsiye ederiz. E-ticaret sitesi ve web sitesi örneklerimizi neler yaptık sayfamızdan inceleyebilirsiniz. 

 

E-ticaret sitesi yapan firmalar

E-ticaret sitesi yapan firmalar 2 ye ayrılabilir. Birincisi hazır e-ticaret altyapısı üzerinden sites tasarımı yapanlar diğeri ise her müşteriye özel e-ticaret sitesi yapanlar. TTR Web tasarım & yazaılım ajansı olarak biz her iki konuda da müşterilerimize e-ticaret sitesi sunmaktayız. Hatta kurumsal site üzerinden ürün / hizmet satışı yapmak isteyen firmalar içinde online tahsilat yapılan hızlı satış sistemi kurgulamaktayız. E-ticaret sitesi yapan firmalar arasında seçim yaparken e-ticaret sitesinin hangi altyapı kullanılarak yapıldığının bilinmesi ileride olası geliştirmeler ve bakım maliyetleri açısından önemlidir. 

Bugün öngörülmeyen ancak ileride oluşabilecek taleplerinde karşılanabilmesi için e-ticaret sitesi yapan firmalar arasında kullanılan yazılım platformunu an başından öğrenmelisiniz, hazır yazılım altyapısı kullanılıyor ise bunu başından avantajları ve dezavantajları açısından anlamalı ve ona göre e-ticaret sitesini yaptırmalısınız.

Dilerseniz fiyat teklifi hazırlamak için vakit kazandıran Teklif Yazılımı da E-ticaret Sitesi Yaptırmak isteyip Tam Ticaret E-Ticaret Sitesi tercih eden müşterilere ücretsiz sunulmaktadır. 

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1