Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı
Web sitesi tasarımı konusunda profesyonel arayüze sahip web sitesi tasarlamaktayız. UX / UI özelliklerine sahip web sitesi arayüzü ile hak ettiğiniz i,maja sahip olacaksınız

Web Sitesi Tasarımı

web sitesi tasarımı internet ağında çeşitli tarayıcılar vasıtasıyla görüntülenen içeriklerdir. Web sitesi tasarımı yada internet sitesi tasarımı olarakta adlandırılan içerik genellikle tanıtım ve bilgilendirme amacıyla kullanılabildiği gibi çok farklı amaçlar içinde web sitesi tasarımı yapılabilir.

Firmalar özellikle Web tasarım ajansı ile işbirliği yapmak suretiyle web tasarımı hazırlatma yolunu seçmektedirler. TTR web tasarım & yazılım ajansı olarak müşterilerimiz için web sitesi hazırlamaktayız. Müşteri taleplerine göre şekillenmekle beraber başlıva hazırlamakta olduğumuz web sitesi çeşitleri online alışveriş yapılmasına imkan veren e – ticaret sitesi, kurum kimliğini ön planda sunan kurumsal web sitesi tasarımı, uygun fiyata web sitesi arayanlar için ise hazır web sayfası olarak İşte Kobi hazır web sitesi sayılabilir.

Web tasarımı 

Web Tasarımı hazırlamak için, tarayıcılarla uyumlu tasarımları istenen fonksiyonları sağlayan web yazılımı ile birleştirip, özellikle arama motorlarında iyi sonuçlar almaya hazır alt yapılı çalışmalar yapmaktayız.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilen tasarım ve kodlama ile size özel ve performans konusunda beklentinizi karşılayan web tasarımına sahip olmak için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Özel web tasarımı projeniz var ise sizleri İstanbul un Kadıköy ilçesinde bulunan web tasarım ofisimizde ağırlayıp projenin gizli kalması için gereken tedbirleri alarak projenizi detaylandırabiliriz.

Web Sitesi Tasarımı profesyonel bir web tasarım ajansı tarafından hazırlandığı zaman sonuçlarda süpriz olmaz, konusunda deneyimli, web trendlerine hakim web tasarım ekibi ile çalışmanın keyfi başkadır. 

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1