Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı
Web Sitesi Tasarımını nasıl ve kime yaptırmalı ? Web Tasarım Firması seçimi hangi kriterlere göre yapılmalı ?

Web Sitesi Tasarımını nasıl ve kime yaptırmalı ?

Web Sitesi yaptırmak istiyorum dediniz ve başladınız web sitesi fiyatlarını araştırmaya, karşınıza web sitesinin kusursuz olacağını iddia eden web sitesi karşılığı bütçenizin üzerinde yada bütçenizin çok çok altında fiyatlar çıkabilir. Hangi web sitesi tasarım firması size doğru web tasarım fiyatlarını sunuyor ? Bunu nasıl anlayacaksınız ? 

Web Tasarımı fiyatlarını araştırmadan evvel tavsiyemiz, ihtiyaçlarınızın belirlenmesidir. Yani sizin nasıl bir web sitesine ihtiyacınız var, öncelikle rakiplerinizi inceleyebilir, sitede özel fonksiyonlar olup olmayacağına, web sitesi üzerinden satış yapılıp yapılmayacağına karar verebilirsiniz. Bu gibi temel kriterler size web sitesi ihtiyacınızı belirlemede yol gösterici olacaktır. 

Web Sitesi tasarımı konusunda ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra web tasarım firmasından beklentilerinizi de belirlemeniz sonucun çok daha başarılı olmasına katkı sunacaktır. Web Sitesi fiyatları konusunda çok ucuz fiyat veren ancak ihtiyaç duyduğunuzda ulaşamadığınız bir web tasarım firması ile yada freelance bir tasarımcı ile çalışırsanız web sitenizde güncelleme ihtiyacınız olduğunda yada erişim sorunu yaşadığınızda çaresiz kalmanıza sebep olabilir. 

Kurumsal bir web tasarımı yada satış yapmayı planlayarak bir e-ticaret sitesi yaptırmak istiyorsanız bu konuda örnek web sitelerini de incelemekte fayda olacaktır. E-ticaret sitesi açmak istiyorsanız, e-ticaret sitesi referansları, kurumsal web sitesi tasarımı ihtiyacınız varsa kurumsal web sitesi örneklerini mutlaka incelemelisiniz. 

Bu ve benzeri sebeplerden dolayı aradığınızda ulaşabileceğiniz, web tasarım ekibi ile isteklerinizi karşılayacak ve sizi başarıya taşıyacak web tasarım ekibi ile çalışmanız belki en ucuz web tasarım fiyatını veren firma ile çalışmamanızı sağlayacak ancak orta ve uzun vadede web sitesi tasarımı konusunda mağduriyet yaşamamanızı sağlayacaktır.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1