Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı
Tanıtım filmi hem görsel hem sesli hemde altyazı kullanımı ile yazılı yöntem kullanarak çok daha etki sağlayan bir tanıtım yöntemidir.

Hava Çekimi İle Tanıtım Filmi

 

Tanıtım filmi birçok farklı alanda kullanılabilen ve web tasarımı yada katalog tasarımı ile kıyaslanamayacak kadar etkileyici bir tanıtım yöntemidir. Tanıtım filmi hem görsel hem sesli hemde altyazı kullanımı ile yazılı yöntem kullanarak çok daha etki sağlayan bir tanıtım yöntemidir.
Tanıtım filmi özelliklede kurumsal tanıtım filmi konusunda deneyimli olan firmamız, tanıtım filmi hazırlamak konusunda çekimlerden montaj ve seslendirmeye tüm hizmetleri bir arada sunmaktadır. Tanıtım filmi için firma talepleri doğrultusunda; senaryo kurgu, Fabrika binasının içten ve dıştan çekimlerini full HD ( High definiton – yüksek çözünürlük ) olarak kayıt yapılması, seslendirme ve montaj çalışmaları olarak özetleyebiliriz.

Tanıtım filmi hazırlanması aşamasında firma ile önceden çekim günü ve saatleri belirlenerek, film kalitesinin yüksek olması için uygun gün saatleri belirlenmektedir.

Tanıtım filmi için çekim öncesi bir keşif çalışması yapılarak çekilecek alanlar belirlenmekte, gereken malzeme listesi belirlenmektedir. Çekim günü için kullanılacak doğru malzeme listesinin belirlenmesi çekim kalitesini doğrudan etkileyeceği için önemlidir.

Tanıtım filmi çekimleri öncesi;
·        Mutlaka firmaların kurumsal kıyafatlerin giyilmiş olması,
·        Varsa direkteki bayrak flamaların yenileri ile değiştirilmesi,
·        Şirket logolu araç filosunun yıkanmış ve temizlenmiş olması,
·        İşyeri temizliği ve düzeni konusunda ise hazırlıklı olması gerektiği konusunda ise bilgilendirme yapılmaktadır.

Tanıtım filmi her aşamasında firmanızın onayına sunularak onayınız alınmakta ve o doğrultuda çalışmalar tamamlanmaktadır. Senaryo, çekimler, seslendirme ve tüm tanıtım filmi aşamaları size sunularak film sonunda sizin beğeninin kazanılması sağlanmaktadır. Özellikle tanıtım filminde kullanılacak seslendirme için profesyonel ajanstan ses örnekleri size dinletilmekte ve tanıtım filminde kullanılacak seslendirme sanatçısının seçimi bu şekilde yapılmaktadır. Özellikle Türkçe ve yabancı dildeki seslendirmelerde dilerseniz aynı kişi dilersenizde farklı kişilerin sesleri kullanılarak seslendirme yapılmaktadır.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1