Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Web Tasarım Sektöründeki deneyim ve konusunda kalifiye personelimiz ile TTR Bilişim Hizmetleri olarak müşterilerimizin isteklerini önemseriz. Web Tasarımı konusunda müşteri beklentilerini dikkate aldığımız kadar müşterilerimize en uygun web tasarımı ve web yazılımı çözümlerin önerilmesinin de gerekliliğine inanırız. Sorumluluğunun bilincinde bir web tasarım firması olarak müşterilerimizin her türlü yenilikten de haberdar olmasına gayret ederiz.

Hizmetlerimizi arasında en büyük ağırlığa sahip web sitesi tasarımı konusunda % 100 müşteri memnuniyeti kazanma odaklı bakışımız doğrultusunda tasarım ve yazılım aşamalarında müşterimizden yazılı onay alıncaya dek çalışmaları sürdürebilecek anlayış ile hareket etmekteyiz.

Bilgi teknolojileri güvenliği ISO 27001 sertifikalı olarak müşterilerimize hizmet verirken siber güvenlik konusunda da gereken önlem ve altyapı çalışmalarını tamamlamış olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Kalite anlayışımızı bir adım öteye taşımak adına müşterilerimize kaliteyi taahhüt etmekteyiz. Web Tasarımı , Katalog Tasarımı , tanıtım filmi ve MTHS başta olmak üzere tüm hizmetlerimize yansıttığımız taahhütlerimizi okumadan web tasarımı yaptırmamanızı öneririz.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1