Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Katalog Tasarımı
Katalog Tasarımı Katalog Baskısı konularında uygun kağıt kalitesi seçimi Ve teknolojik baskı sistemi

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı sayfa sayısı kaç olursa olsun bilindiği üzere firmalar için tanıtım konusunda vazgeçilmezdir. Katalog firmanın kurumsal bilgilerini anlatmak amacıyla hazırlanıyorsa kurumsal katalog, firmanın ürün yada hizmetlerini tanıtmak amacıyla hazırlanıyorsa ürün katalogu olarak adlandırılabilir. Katalog tasarımı kesinlikle masaüstü yayıncılık kurallarını bilen bir grafik ekibi ile hazırlanmalıdır. Katalog Tasarımı ve web tasarımı tasarım içerikli bir çalışma gibi görünüyor olsada birbirinden tamamen farklı kuralları olan tasarım çalışmasıdır.Katalog tasarımında yüksek çözünürlükte baskı teknolojisine uygun görsellerin kullanılması gerekmektedir. Web Tasarımında ise 72 dpi çözünürlük kullanılmakta yüksek çözünürlükte görsel kullanımından kaçınılmaktadır.

Kurumsal yada ürün katalogu yaptırmak için öncelikle katalogta kullanılacak metin ve görsellerin hazırlanması faydalı olacaktır.

Müşterilerimiz için tasarladığımız kataloglar, ister ürün katalogu olsun ister kurumsal katalog olsun öncelikle kurumsal kimlik öğelerine dikkat edilerek dizayn edilmektedir.

Katalog tasarımı, baskı kalitesi, görsel tasarımı, ürün fotoğraf çekimi,kullanılan geniş içerik ile beraber bir bütündür. Tasarlanan katalogları baskı öncesi bilgisayar ortamında tekrar baskı onayı için müşterilerimize sunarak baskı öncesi katalog üzerindeki olası hataların giderilmesi sağlanmaktadır.

Oluşan katalog tasarımlarının ihtiyacı olacak, kısmi lak uygulaması, selefon kaplaması, cilt şekli ( tel zımba, omega dikiş, dikiş vb...) belirlenerek kataloğun hem daha kullanışlı olması hemde oluşturacağı etki artırılmaktadır. Tüm hazırlık ve kontroller sonrası kataloglar anlaşmalı matbaa tesislerinde basılmaktadır.

Katalog Tasarımı anlaşmalı matbaa tesislerinde yapılan katalog basımı sonrası şirket adresinize kadar teslim edilmektedir. İstanbul dışı müşterilerimizin katalogları ise tercihlerine göre kargo seçeneği ile adreslerine teslim edilmektedir.

Katalog tasarımı diye bahsediyor olsakta, broşür tasarımı ve baskısı, A3 A4 A5 föy basımı, kurumsal sunum dosyası tasarımı ve baskısı da yapmaktayız.Aynı elden yapılan kurumsal web tasarımı ve katalog tasarımı ile kurumsal imajınızı daha güçlü yansıtmak isterseniz bize ulaşmanızı tavsiye ederiz.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1