Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Bayi Otomasyonu
Bayi ve Müşteriler Üzerinden Alınan Siparişlerin Düzenlenmesi Sağlanır

Bayi Otomasyonu

Bayi Otomasyonu, Bayi ve müşteriler üzerinden alınan siparişlerin düzenlenmesi ve etkili şekilde raporlanabilmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuş web tabanlı bir bayi otomasyonu yazılımıdır.

Bayi Otomasyonu yazılımı, sadece yurtiçi bayiler için değil yurtdışı bayiler içinde kolaylık sağlaması amacıyla 8 yabancı dile kadar yayın yapabilecek alt yapıda geliştirilmiştir. Aynı zamanda ihracat işlemlerinde çeki listesi oluşturma, proforma fatura hazırlama gibi tüm zaman alan ve hataya açık işlemler içinde tek tuşla çözüm sağlamaktadır. Yurtdışı yada yurtiçi müşteriler için sipariş para birimide seçilebilmektedir. Örnekle açıklamak gerekirse; rusyada bulunan bir müşteri web sitenize entegre edilmiş bayi girişi linki ile sisteme kullanıcı adı ve parola ile bağlandığında, sistem ona rusça dil ve dolar ile sipariş seçeneği tanımlandığı için, tüm sistemi rusça olarak gösterecek ve sipariş esnasında ürün fiyatları iskonto vs her para birimini de dolara çevirerek gösterecektir. Sipariş tamamlama aşamasında ise sipariş tonajı, siparişlerin stokta olup olmadığı, tahmini sevk tarihi gibi önemli bilgilere sistem üzerinden ulaşacaktır.

Bayi Otomasyonu ile her müşteri ve bayiye özel ödeme seçenekleri ( vadeli çek, kredi kartı ile online ödeme, havale vb.) tanımlanabilmektedir. Ayrıca her bayi ve müşterinin farklı iskontolara sahip olarak sistemde tanımlaması da yapılabilmektedir. Her bayi kendi iskontosu ile sistem üzerinde ürünleri en ince ayrıntısına kadar inceleyerek siparişi onine olarak vermekte, olası hata atlama gibi olumsuz durumların ortadan kalkması sağlanmaktadır. En önemli husu ise siparişlerin e-mail, telefon yada fax gibi farklı kanallardan değil tek kanal üzerinden alınmasının sağlanması ile artırılan verimdir.

Siparişlerin stok durumuna bağlı olarak verilebilmesi de stok maliyetini düşürmek için uygulanmış ek bir özelliktir.

Bayi Otomasyon yazılımı ile belirlediğiniz adet yada rakam altındaki siparişlerin sadece kredi kartı ile sipariş edilebilmesinide sağlayabilirsiniz.

Bayi otomasyonu yazılımının bir başka özelliği ise bayi ve müşterilerden tahsilatı kolaylaştırmasıdır. Bayiler sisteme üye olarak yada üyeliksiz ödeme seçeneği ile online ödeme yapabileceklerdir.

Saha satış ekibi tarafından da kolaylıkla tüm mobil cihazlar üzerinden kullanılablmekte olup, saha satış ekibi sipariş ve bayi bazında kapsamlı raporlamaya imkan vermektedir.

Bayi Otomasyonu yazılımı ile alakalı detaylı bilgi ve ücretsiz deneme hesabı oluşturmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Dilerseniz B2B Yazılımı web Sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1