Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

Reklam Hizmetleri
Firmanızı Tanıtmanıza, Markalaşmanızı ve Daha Geniş Kitlelere Ulaşmanızı Sağlıyoruz

Reklam Hizmetleri

Bir bilişim firması olmanın yanında şirketimiz dijital tasarım alanında web sitesi tasarımı ve baskılı işler için tasarımlar yapmaktadır.

Günümüzde firmanız, ürün kaliteniz ne kadar iyi olursa olsun, kendinizi tanıtmaz iyi ifade etmezseniz, işletme hayatınız pek uzun olmamaktadır. Büyük bir firma olsanız, bizi tüm piyasa biliyorda deseniz iyi bir web tasarımı yaptırmaz,reklam vermez, kendinizi yeterince tanıtmazsanız mutlaka kendini ifade eden yeni bir firma giderek pazar payını büyütecektir.

Reklam hizmetleri başlığı altında dergi reklamları tasarımı, internet siteleri için banner tasarımları ( click tag banner ) , google adwords reklamları ve arama motoru optimizasyonu ( SEO ) gibi tanıtımla lakalı hizmetlerde müşterilerimize etkili tanıtım için reklam desteği sağlamaktayız.

Dergi reklamları için hazırladığımız tasarımlar uygun baskı formatlarında hazırlanarak, onayınız sonrası ilgili reklam ajansına yönlendirilmektedir. Özellikle sektörel dergi reklamları için aylık yayınlar için farklı ve etkili reklam tasarımları ile yapmış olduğunuz reklam harcamasının sizin için bir yatırıma dönüşmesine yardımcı olmaktayız.

Banner Tasarımları, banner tasarımları portal, haber siteleri vb gibi yüksek ziyaretçi sayısına sahip internet siteleri için hazırlanmış olan hareketli görsel reklamlardır. Banner reklamlar için farklı ölçü seçenekleri bulunmaktadır.Banner reklamı yayınlacak internet sitesi banner için standart bir banner ölçüsü verebileceği gibi özel bir banner ölçüsüde belirleyebilir. Banner ölçüsünden daha önemli unsur ise banner ağırlığıdır ki bir çok site max. banner ağırlığını sınırlandırmıştır, banner tasarımı bu ağırlığı geçmemeli ve sizi etkin şekilde ifade edecek görselliğe sahip olmalıdır , işte tamda bu yüzden bizimle çalışmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Google Adwords reklamları, Bildiğiniz gibi google arama motorunun arama sonuçlarının listelendiği ekranda üstten üç sıra ve ekranın sağ tarafında listelenen firmalar, google adwords reklamları ile o alanla bulunmaktadır. Bu alanda yayınlanan reklamların yayınlanabilmesi için bir google adwords hesabınız olması yeterlidir. Adwords reklamları kendiniz de bir hesap oluşturup yayınlayabilirsiniz. Ancak bu konuda profesyonel destek almanız, her bir reklam kelimesi için daha fazla ziyaretçi almanızı sağlayacaktır. Böylelikle reklamınız daha verimli olacak ve sonuçlar memnun edici olacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu, ( google optimizasyonu ) Arama motorlarının web sitenizi daha iy okuyabilmesi için web sitesi üzerinde yapılması gereken düzenlemelerin yapılması ile birlikte web siteniz arama motorlarında daha üst sıralarda listelenebilmektedir. Arama motoru optimizasyonu kapsamında hedeflenen anahtar kelimeler için yapılan düzenleme ile web sitenizin hedef anahtar kelimelerde google arama motorunun organik sonuçlarında ilk sayfada listelenmesi sağlanabilmektedir. Arama motoru optimizasyonu ile ilk sayfada listelenme için arama motoruna bir bütçe ödenmemektedir.

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1