Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı
Web Sitesi fiyatları genellikle web tasarımı yapan firmadan firmaya değişiklik göstermekle beraber kullanılan tasarım ve yazılım altyapısı önemli etken olarak öne çıkar

Web Sitesi Tasarım Fiyatları

Web Sitesi fiyatları ne kadar ? diye araştırma yapıyor olmak iyi bir web sitesine en uygun web sitesi fiyatı ile sahip olma amacı ile yapılmakta olan bir arayıştır. 

Tam olarak isteklerinizi listeledikten sonra web tasarım fiyatları ile alakalı araştırma yapıyorsanız, Alan adı dahil mi ? barındırma ( hosting ) süresi dahil mi ?, Site tasarım be kodlaması size özel mi yoksa hazır bir altyapı ve bir temayı mı tasarım için kullanacaksınız buna göre web tasarım fiyatı size sunulmalıdır.

Web Tasarım Fiyatı için çok uygun bir bütçe belirleyip size hazır tema hazır kodlama ile bir tasarım verilmesinde sorun yoktur, çok düşük web tasarım fiyatına ancak bu şekilde bir çalışma sunulabilir. Ancak ortalama yada ortanın üzerinde web tasarım fiyatı ile bu şekilde hazır temanın hazır kodlama ile birleştirip web tasarımı olarak sunulması doğru bir yaklaşım değildir. 

 Web Sitesi (Tasarım) fiyat listesi için

Hazır Web Sitesi Tasarım Fiyatı              Fiyat TL / USD
Hazır E-Ticaret Sitesi Tasarım  Fiyatı         Fiyat TL / USD
Özel Tasarım Web Sitesi Tasarım Fiyatı        Fiyat TL / USD
Özel E-ticaret Sitesi Tasarım Fiyatı          Fiyat TL / USD

Şeklinde bir liste sunmak malesef pek mümkün değildir, web tasarım fiyatları konusunda liste sunulamamasının sebebi hizmetin neredeyse her firmaya göre belirlenmesi ve bu doğrultuda bir fiyat belirlenmesidir. 

Web Tasarım fiyatları yanında barındırma yani hosting dediğimiz hizmetin bedeli, kullanılan mail adresleri için ödenecek bedel ve alan adı dediğimiz domainde olarakta ifade edilen hizmet bedelini de fiyat araştırmasına dahil etmek, daha sağlıklı bir web tasarım fiyatına ulaşmayı sağlayacaktır. 

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1