Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı
Profesyonel bir web sitesi tasarımı yaptırmak istiyorsunuz, peki web tasarım ajansı ararken nelere dikkat edilmelidir ?

Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Ajansı dediğimiz zaman her ihtiyaçta olduğu gibi web tasarım ajansında da doğru tasarım ajansı için öncelikle kendi isteklerinizn doğru teşhis edilmesi önemlidir. Web Tasarım Ajansı çalışma şekli yönünden birbirinden farklılıklar göstermektedir. Bazı web tasarım ajansları outsource yöntemi ile web sitesi tasarımları oluşturmakta bazıları ise tüm kaynak planlamasını kendi bünyesinde yapmaktadır. Sadece aradaki bu fark bile hem yapılacak web sitesi tasarım çizgisi hemde web sitesi fiyatları açısından büyük farklılıklar oluşturmaya yeterlidir.

En iyi web tasarım ajansı 

En uygun web sitesi tasarım fiyatı veren mi ?

Yoksa beklentilerinize ulaştıran mı ? 

Elbette her konuda olduğu gibi en iyi web tasarım ajansı konusu tamamen beklenti ile alakalı bir karardır. Bazıları için tek kriter en uygun fiyat iken vizyon sahibi ve her ödediği paranın karşılığında firmasına değer katmak isteyenlerin seçimi ise beklentilere ulaşmakta yardımcı olan web tasarım ajansıdır En iyi web tasarım ajansı.

Bu nedenle bizlerde kendi açımızdan bakıp kendi fikrimize göre de hedeflere ulaşmakta hangi web tasarım ajansı daha fazla yardımcı oluyorsa o ajansın en iyi web tasarım ajansı olduğuna inanıyoruz. Önemli olanın firmayı anlayıp dinlemekten ve web tasarımı yaptıran bir müşteri değil aynı yolda yürüyen bir iş ortaklığı gibi bakılmasına inanıyoruz. 

Firmayı tanımdan firmayı anlamadan hedefleri konusunda ona yardımcı olabilmek pek mümkün olmayacaktır. 

Web Tasarım firması seçiminde ihtiyacınız olan web sitesine göre bir ajans seçimi faydalı olacaktır. Şöyleki ihtiyacınız olan web sitesi çeşidine göre başarılı web tasarım örnekleri sunabilen web tasarım ajansının bu konuda size uygun çözüm sunabileceği anlaşılabilir. 

İhtiyacınız olan web sitesi nedir ?, bu sorunun yanıtını belirledikten sonra buna uygun bir web tasarım ajansı seçmelisiniz. Kurumsal web sitesi konusunda çalışan bir firmadan e-ticaret sitesi, e-ticaret konusunda çalışan bir firmadan da kurumsal web sitesi almak ne kadar doğrudur tartışılır. Bazı web tasarım ajanslarıda gerek kurumsal web sitesi tasarımı gerekse e-ticaret sitesi tasarımı konusunda ayrı ekipler oluşturmuş ve bu konularda gayet başarılı çözümler sunmaktadırlar. Bu nedenle web sitesi yaptırmak istiyorum dediğinizde web tasarım ajansı seçiminde doğru ajans seçerken bu husususa dikkat etmek faydalı olacaktır.

Web tasarım ajansı konusunda farklı bir kriterde web sitesi ve katalog tasarımı aynı çizgide tasarlanmalı ve kurumsallığı yansıtmalıdır. Bu nedenle web tasarım ajansı kurumsal web tasarımı ve katalog tasarımı yapabilecek nitekilklerde olması avantaj sağlayacaktır. 

 

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1