Teklif Al
Hangi Projelerde Çalışalım?
  • Formu Gönderikten Sonra
  • 1

    Gelen bilgiler ışığında sizinle iletişime geçiyoruz.

  • 2

    Proje zamanı ve maliyet tahmininde bulunuyoruz.

  • 3

    Projenizi netleştirmek için sizinle toplantı yapıyoruz.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı
web sitesi yaptırmak istiyorum diyenler için hızlı çözüm burada

Web sitesi yaptırmak istiyorum


Web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, size yardımcı olabiliriz.
Öncelikle aşağıdaki konuları birlikte konuşalım sonrasında web sitesi yaptırmak istiyorum fikrinizi olgunlaştıralım. Web sitesi yaptırmadan önce bir takım bilgilere vakıf olunması, tam olarak beklentilerinizin anlaşılması ve nasıl bir web sitesi yaptırmaya ihtiyacınız olduğunun netleşmesi sonrası web sitesi fiyatı netleşebilir. Bu konuda web sitesi yaptırmak için ayırdığınız bütçede önemlidir.


1.    Tam olarak yaptırmak istedğiniz web sitesi için beğendiğiniz siteler varmı ? yani mevcutta yapılan tarzdamı bir web sitesi yaptırmak istiyorsunuz yoksa bu tamamen daha önce örneği olmayan web tasarım projesi midir ? içinde bulunduğunuz sektördeki örnek sitelerden farklı bir sitemi yaptırmak isterseniz yoksa benzer içeriklerde size özgü bir sitemi yaptırmak istersiniz.

2.    Web sitesi yaptırmak istemenizde beklentileriniz nelerdir ? arama motorlarında ilk sıralarda çıkan bir web sitesi mi ?, kullanıcıları etkileyecek görsellikte sizi tanıtacak bir web sitesi mi ?, yoksa ürünlerinizi online olarak satabileceğiniz bir e-ticaret sitesi mi ?, yada özel bir takım işlemlerin yapılacağı bir dekorasyon / tasarım sitesi mi olacak. Bunları da netleştirmek web sitesi yaptırmaya başlamadan önce web sitesi fiyatları belirlenmesinde önemlidir.

3.    Web sitesi yaptırmak için ayırdığınız bütçede yapılacak işin kapsamı açısından önemlidir. Genellikle hemen hemen her tür web sitesi konusunda hazır web sitesi ve özel web sitesi olarak 2 seçenekle karşılaşmak mümkündür. Hazır web sitesi wordpress, joomla vb olabileceği gibi web tasarım firması tarafından özel olarak geliştirilmiş hazır site de olabilir. Bu konuda TTR olarak hazır web sitesi olarak İşte Kobi web sitesini geliştirmiş bulunuyoruz. Özel web sitesi için ise tasarımı ve yazılımı özel firmaya özel web projeleri yapmaktayız. Web sitesi fiyatları açısından hazır site olan İşte Kobi daha avantajlı ve kurulumu çok hızlı olan web sitesi seçeneğimizdir.Hazır web sitesi fiyatları ve Profesyonel web sitesi fyatları için bize danışabilirsiniz. 

Tüm bu bilgiler ışığında bizlere iletişim sayfamızdan yada web sitesi teklif formundan ulaşabilirseniz sizlere web sitesi yaptırmak konusunda en cazip koşullarla destek olmak isteriz.
 

TTR Bilişim Teklif AL Teklif İsteyin
Whatsapp'dan Sor 1